opcje
Wykładowcy / Konecka Sylwia
drukuj

dr Sylwia Konecka

 

Doktor nauk o zarządzaniu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu logistyki, zarządzania logistycznego, zarządzania logistyką, zarządzania łańcuchem dostaw, ryzyka w systemach logistycznych, organizacji i funkcjonowania transportu, ekonomiki transportu, działalności gospodarczej i zarządzania finansami przedsiębiorstwa transportowego. Od 7 lat szkoleniowiec z „Podstaw zarządzania w logistyce” i „Zarządzania łańcuchem dostaw” w ramach kursu przygotowującego do egzaminów niezbędnych do uzyskania certyfikatu „European Junior Logistician”. Także w ramach szkoleń dedykowanych z zakresu zarządzania logistyką, kosztów logistyki. Członek Polskiego Towarzystwa Logistycznego i Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Członek Komitetu Naukowego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wykonawca kilkunastu projektów badawczych, uczestniczka wielu polskich i międzynarodowych konferencji bądź warsztatów z zakresu logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw. Autorka ponad 40 artykułów w czasopismach takich jak: Logistyka, LogForum oraz rozdziałów w monografiach i podręcznikach.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)