opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Oferta / Studia dualne / Studia dualne magisterskie
drukuj

Studia Dualne II stopnia - Supply Chain Project Manager

Studia dualne drugiego stopnia to bezpłatne, elitarne studia w języku polskim i angielskim.
Dzięki tym studiom zdobywasz:

  •  Tytuł magistra
  •  Unikalną wiedzę
  •  Doświadczenie zawodowe 

Uwaga: studia są bezpłatne.

Co więcej – podczas studiów otrzymujesz wynagrodzenie stażowe!

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu jest pierwszą uczelnią w Polsce, która – już w roku 2014 – uruchomiła studia dualne pierwszego stopnia z zakresu logistyki. Teraz ta oferta została rozszerzona o studia dualne II stopnia – Supply Chain Project Management.

Studia dualne II stopnia na kierunku logistyka to innowacyjny system studiowania, zakładający równoczesne zdobywanie wiedzy akademickiej i zawodowego doświadczenia. Podczas studiów w każdym semestrze spędzasz dziewięć tygodni na Uczelni i dziewięć tygodni w przedsiębiorstwie.

Program studiów obejmuje szeroki zakres wiedzy teoretycznej zdobywanej w trakcie wykładów, ćwiczeń i laboratoriów/warsztatów w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu oraz stażu na różnych stanowiskach logistycznych w przedsiębiorstwach partnerskich WSL.

Studia dualne II stopnia są bezpłatne. Co więcej – studenci zarabiają podczas płatnych staży w firmach współpracujących z Wyższą Szkołą Logistyki.


Szukasz informacji o studiach dualnych I stopnia - KLIKNIJ w ten link.

Studia dualne II stopnia są studiami bezpłatnymi, ponieważ są realizowane w ramach Projektu "Zintegrowany Program Wyższej Szkoły Logistyki", nr POWR.03.05.00-00-Z089/17 współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020.


PO STUDIACH DUALNYCH W WYŻSZEJ SZKOLE LOGISTYKI W POZNANIU TWOJE CV WZBOGACA SIĘ O WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE MAGISTERSKIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZDOBYTE W RENOMOWANYCH FIRMACH LOGISTYCZNYCH!

Korzyści, które procentują!

  • Studia dualne Supply Chain Project Management drugiego stopnia trwają trzy semestry. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.
  • Kończąc studia dualne Supply Chain Project Management jesteś profesjonalnie przygotowany do zarządzania projektami w zakresie łańcuchów dostaw.
  • Wiedza, doświadczenie i kontakty zdobyte podczas studiów dualnych Supply Chain Project Management zagwarantują Ci mocną pozycję na rynku pracy. Pamiętaj, że coraz więcej firm przechodzi na zarządzanie projektowe. Ty, jako jeden z nielicznych, będziesz do tego profesjonalnie przygotowany.
  • Podczas studiów zostaniesz przygotowany do zdobycia międzynarodowych certyfikatów: Certificate Associate Project Manager oraz Certficate Global System 1.

Organizacja studiów

Studia dualne Supply Chain Project Manager trwają trzy semestry. 

Na każdy semestr składają się naprzemiennie okresy nauki w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz pracy w charakterze stażysty w partnerskim przedsiębiorstwie. Zajęcia w WSL będą prowadzone od poniedziałku do czwartku.

TYLKO W WSL: w każdym semestrze 9 tygodni na uczelni / 9 tygodni w firmie!

Organizacja staży

  • Wszystkie zasady dotyczące stażu (czas pracy, wynagrodzenie, urlop, lokalizacja) reguluje umowa, którą zawierasz z przedsiębiorstwem, przyjmującym Cię na staż.
  • Gwarantowane wynagrodzenie w trakcie studiów wynosi 18,50 zł brutto / godzinę
  • W ciągu trzech semestrów odbędziesz staże w trzech przedsiębiorstwach – produkcyjnym, transportowym i specjalizującym się w magazynowaniu. Taki system pozwali Ci poznać specyfikę tych trzech sektorów logistyki i strukturę całego łańcuch dostaw.

Rekrutacja

Liczba miejsc na studiach dualnych jest ograniczona. W roku akademickim 2019/2020 na studia Supply Chain Project Manager przewiduje się przyjęcie 48 osób.

 

Ubiegając się o przyjęcie na studia dualne Supply Change Project Management musisz mieć ukończone studia pierwszego stopnia i znać język angielski.


TERMIN REKRUTACJI NA STUDIA DUALNE SUPPLY CHAIN PROJECT MANAGEMENT JUŻ WKRÓTCE!

REKRUTACJA NA KOLEJNĄ EDYCJĘ STUDIÓW DUALNYCH TRWA DO 17 CZERWCA 2016 ROKU.

Kontakt z Biurem Rekrutacji

rekrutacja@wsl.com.pl
tel. 61 850 47 76
fax 61 850 47 72

ul. E. Estkowskiego 6
(wejście B od ul. Szyperskiej), pokój 7, parter

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00
sobota: 8.00 - 14.00

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)