opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Oferta / Studia II stopnia
drukuj

Studia II stopnia (magisterskie)

Rekrutacja na studia magisterskie w semestrze letnim 2019.

Rekrutacja na studia II stopnia w semestrze letnim 2019 trwa od 21 stycznia do 22 lutego. Proponujemy kandydatom 3 specjalności:

  • Logistyka przedsiębiorstw
  • Menedżer logistyki
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym

ZAPRASZAMY!

W Wyższej Szkole Logistyki możesz kontynuować naukę wybierając studia II stopnia magisterskie na kierunku Logistyka. Uzupełniając dotychczasową wiedzę możesz wybrać jedną z sześciu praktycznych specjalności. Kompetencje i umiejętności, które zdobędziesz podczas studiów magisterskich umożliwią podjęcie pracy w nowych, ciekawych zawodach, otworzą drogę do awansu lub ułatwią Ci prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Kształcenie trwa 3 semestry (1,5 roku) i obejmuje przedmioty kierunkowe i specjalnościowe – uwzględniające kontynuowanie kształcenia logistycznego.

W trakcie studiów będziesz mógł nabyć dodatkowe kompetencje i w ramach szkoleń uzyskać atrakcyjne certyfikaty.

Pamiętaj, że masz szansę ubiegać się o stypendium i obniżyć koszt swojego studiowania!
Więcej informacji:
STYPENDIA

Kierunek LOGISTYKA

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)